Navigace

  • o nás
  • informace
  • pomoc a podpora
  • publikace
  • jste závislí?
  • mapa webu
mapa pomoci

mapa ČR Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzenský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královéhradecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Středočeský kraj

Login form

kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

links

anketa

Nežádoucí účinky užívání marihuany

Výsledky ankety

novinky odjinud

mapa webu

 

drogy-info.cz / Publikace / Objednávky publikací

Objednávky publikací

Tištěné publikace jsou zasílány omezenému okruhu odborníků, zařazených ve stálém seznamu odběratelů. Menší množství každé publikace je ponecháno pro distribuci na základě jednotlivých objednávek. Pro širší veřejnost a studenty jsou určeny elektronické verze publikací ve formátu PDF.

Stálý distribuční seznam obsahuje přes 1500 adres. Kromě stálých spolupracovníků vydavatele (členové Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky, jejích výborů a pracovních skupin; členové pracovních skupin Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti; a protidrogoví koordinátoři v krajích a obcích) jsou v seznamu uvedena další pracoviště, která více nebo méně pravidelně přicházejí do styku s drogovou problematikou nebo problematikou hazardního hráčství. Těmto osobám a institucím jsou publikace zasílány bez objednávky.
Další odborníci si mohou objednat jednotlivou publikaci z rezervy, která se u každé publikace ponechává pro jednotlivé objednávky. Veškeré publikace jsou poskytovány zdarma - jejich vydávání je hrazeno ze státního rozpočtu České republiky.
Distribuční seznam spravuje a objednávky publikací vyřizuje Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti (pracoviště Úřadu vlády České republiky) - Markéta Grygarová, DiS. Odeslat e-mail M. Grygarové

Publikováno: 10.12.2014
Aktualizováno: 11.12.2014