Navigace

  • o nás
  • informace
  • pomoc a podpora
  • publikace
  • jste závislí?
  • mapa webu
mapa pomoci

mapa ČR Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzenský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královéhradecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Středočeský kraj

Login form

kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

links

anketa

Nežádoucí účinky užívání marihuany

Výsledky ankety

novinky odjinud

mapa webu

 

On-line poradny nenahradí kontakt s lékařem

On-line drogová poradna je webová stránka, kterou připravuje tým odborníků s cílem v co nejkratším čase zodpovědět aktuální otázky nebo pomoci s řešením problémů návštěvníků těchto stránek. V případě akutních zdravotních potíží však je nutno vyhledat odbornou (lékařskou) pomoc osobně!

Odborníci v on-line poradně poradí těm, kdo se jen chtějí něco o drogách a nebezpečí s nimi spojeném dozvědět, i těm, kteří s drogami experimentují. Také jejich rodičům, přátelům, učitelům... A samozřejmě i těm, kdo mají s užíváním drog problémy. Můžete klást otázky týkající se zdravotních, sociálních, právních a dalších aspektů užívání drog.
Výhodou i nevýhodou takové služby je anonymita - ale i když nepomůže sama, může být prvním krokem k účinnější, "naživo" poskytnuté pomoci. Pokud máte pocit, že takové služby potřebujete, neváhejte a ptejte se ... Internetová poradna však nemůže nahradit osobní kontakt s terapeutem, lékařem či psychologem.
V případě akutních zdravotních komplikací je nutno vyhledat lékařskou pomoc.

Publikováno: 17.10.2014