Navigace

  • o nás
  • informace
  • pomoc a podpora
  • publikace
  • jste závislí?
  • mapa webu
mapa pomoci

mapa ČR Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Plzenský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královéhradecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Středočeský kraj

Login form

kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

links

anketa

Nežádoucí účinky užívání marihuany

Výsledky ankety

novinky odjinud

mapa webu

 

drogy-info.cz / Drogová situace / Press centrum / Studie o sociálně-patologických dopadech hazardních her na společnost v ČR

Studie o sociálně-patologických dopadech hazardních her na společnost v ČR

28. 3. 2013: Studii o sociálně-patologických dopadech hazardních her na společnost v ČR zpracovává Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti.

Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti (pracoviště Úřadu vlády České republiky) ustavilo pracovní skupinu složenou ze zástupců relevantních subjektů, jež má za úkol podpořit zpracování analýzy sociálně-patologických dopadů hazardních her na společnost v ČR.
Cílem analytické zprávy Studie o sociálně-patologických dopadech hazardních her na společnost v ČR je shrnout politiku a strategii v oblasti hazardního hraní, výskytu hazardního hraní v populaci včetně jeho intenzivních/problematických a závislostních forem, výskytu zdravotních a sociálních problémů a následků spojených s hazardním hraním, dostupnosti preventivních, poradenských a léčebných intervencí a programů a výsledků jejich vyhodnocení.
Studii o sociálně-patologických dopadech hazardních her na společnost v ČR zpracovává Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti na základě zadání Ministerstva financí ČR podle usnesení vlády České republiky č. 655 ze dne 6. září 2012. Zpráva o výsledcích studie má být předložena do konce dubna 2014. Zpráva shrne situaci v oblasti hazardního hraní v ČR a případně doporučí Ministerstvu financí a vládě ČR další kroky v této oblasti.

Publikováno: 28.03.2013
Aktualizováno: 28.11.2014